O NAS

Spółka 1Maja4 powstała w 2015 roku. Naszą nadrzędną misją jest zapewnienie usług medycznych na najwyższym poziomie oraz promowanie zdrowego trybu życia wśród mieszkańców Bełchatowa jak i całego regionu. W tym celu, do Państwa dyspozycji oddaliśmy jeden z najnowocześniejszych kompleksów medyczno-rekreacyjnych w Polsce. W ramach naszej działalności możemy wyróżnić:

 

Twoje Centrum Medyczne - to przychodnia inna niż wszystkie, nowoczesna i przyjazna. Od pierwszego kontaktu otaczamy troską naszych pacjentów. Możecie Państwo liczyć na fachową i serdeczną opiekę, komplet badań diagnostycznych oraz szczegółowe porady zdrowotne. Posiadamy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, dzięki czemu będziecie Państwo mogli skorzystać z usług  lekarskich w ramach podstawowego ubezpieczenia. Twoje Centrum Medyczne przede wszystkim ludzie. Pracują u nas najlepsi lekarze, specjaliści oraz personel.

Centrum Rehabilitacji Medycznej - oferuje indywidualną rehabilitację według najwyższych światowych standardów. W terapii korzystamy z aktualnych , skutecznych metod i dostosowujemy je indywidualnie do każdego pacjenta. Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz najwyższej klasy specjalistów, którzy są do Państwa dyspozycji.

Diagnostyka - W naszym laboratorium wykonają Państwo wszelkie zalecone badania. Dodatkowo w swojej ofercie posiadamy pracownię badań USG narządów ruchu czy diagnostykę obrazową (w tym rezonans i tomograf)

Szpital Chirurgii Jednego Dnia – profesjonalny blok operacyjny, sale chorych z najnowocześniejszą aparaturą, szeroka gama przeprowadzanych zabiegów a przede wszystkim wspaniali lekarze i personel – to wszystko oddaje obraz Szpitala Chirurgii Jednego Dnia który funkcjonuje na terenie placówki od maja 2015 roku.

Dom Seniora – W obrębie kompleksu medyczno-rekreacyjnego 1Maja4 mamy do zaoferowania również kilkanaście miejsc noclegowych w luksusowym ośrodku Dom Seniora. Do państwa dyspozycji są pokoje 1 oraz 2-osobowe, o wysokim standardzie, przystosowane również dla osób niepełnosprawnych. Oferujemy Państwu pobyty długo i krótkoterminowe, pobyty rekreacyjne oraz dla podratowania zdrowia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo całodobową opiekę medyczną, rehabilitacje, liczne zajęcia rekreacyjno-ruchowe oraz animacje czasu wolnego. Na terenie ośrodka znajduje się sala rehabilitacyjna, siłownia, sauna, wanny z hydromasażem oraz biczami szkockimi, gabinety masażu. To wszystko jest do dyspozycji naszych pensjonariuszy.

Wellness & Spa – jest to rekreacyjna część kompleksu 1Maja4. Posiadamy w pełni wyposażoną siłownię i salę fitness w najnowocześniejszy sprzęt, gabinety masażu, saunę, wannę z hydromasażem, bicze szkockie, strefę relaksu, szatnie oraz pełne zaplecze sanitarne. Wszystko to pod okiem instruktorów fitness, masażystów i personelu. Ta strefa będzie dostępna dla pensjonariuszy Domu Seniora lecz także dla wszystkich chętnych chcących skorzystać z najnowocześniejszego kompleksu w Bełchatowie

Restauracja – Na terenie obiektu do Państwa dyspozycji jest wspaniała restauracja pod znaną regionalną marką Pieprz i Sól. Wykwintne dania, codziennie dobierane zestawy obiadowe zaspokoją najbardziej wykwintnych gości. Restauracja robi wrażenie od samego początku, oprócz ekskluzywnego wnętrza posiada również ogródek, gdzie  słoneczne dni będzie można na chwilę zapomnieć o problemach dnia codziennego. A to wszystko w bardzo przystępnej cenie

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej Placówki na 1 maja 4 - serwis telefonów Kraków w Bełchatowie.

 

rsz_tabliczka_pamiAtkowa_020813.jpg

1maja4.pl

tel. (44)

ul. 1 maja 4 - serwis telefonów Kraków, 97-400 Bełchatów

Twoje Centrum MedyczneChirurgia Jednego DniaOśrodek RehabilitacyjnyDiagnostyka Medyczna
Projektowanie stron internetowych Master-NET